Наймолодші учні навчального закладу разом з класоводами Невідомою О. В., Крупельницькою Л.О., Липовкою О.Ф. зробили перші важливі кроки на шляху до учнівського самоврядування, приєднавшись до гімназійного дитячого об'єднання «Країна Барвінкова» та довели, що кожен клас – це справжні однодумці, друзі.

Метою комунікативної гри є адаптація, згуртування та всебічний розвиток дітей, адже відтепер вони спільно йтимуть до будь-якої мети, навчатимуться за новою дванадцятирічною програмою, вчитимуться працювати в команді, розвиватимуть свої таланти та набуватимуть всіх компетентностей, необхідних для успішної людини.

Хай щастить вам, першокласники! Бажаємо вам успіхів!

010203040506070809101112131415161718