Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Своєю красою і гостинністю зачарував наш рідний край. Щиро і привітно нас зустріла директорка школи пані Олеся Коваленко, яка провела пішохідну екскурсію живописними куточками села. З захопленням слухали діти історію виникнення села та його розвитку. Усміхнено зустріли нас на шкільному подвір’ї діти та вчителі.

Тетяна Петрівна Косенко провела майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Подорожниця», який захопив усіх дітей і створив емоційно піднесений настрій.

Далі продовжили подорож до місцевого музею. Глибокої поваги викликає активна позиція ініціаторів і всіх причетних до створення музею у будинку загиблого на сході України Ігоря Медведя. Мешканці села шанують пам`ять усіх загиблих односельчан, які боронили Батьківщину у різні часи. Саме на таких прикладах формується у зростаючого покоління любов до своєї землі, повага та шана до свого народу.

Дуже цікаво було дітлахам познайомитися з побутом у садибі родини Мишко, де гостинно нас зустріла пані Наталія. А скільки ж було галасу та радісних емоцій у дітей, коли вони забиралися на піч, заглядали всередину, всідалися за величезний стіл тощо 🙂. Неабияку господарську зацікавленість виявили учні на пасіці. Закоханий у свою справу пан Михайло Мишко зачарував дітей бджолярським мистецтвом. Тут можна було і приміряти костюм пасічника, і заглянути у вулик, і дізнатися про тонкощі поведінки бджіл. Усі були у захваті від апібудиночку господарів. А найсолодшим моментом подорожі були смаколики від пані Наталії, запашний трав’яний чай та багато багато меду 🙂. Щиро дякуємо.

На зворотному шляху наш водій Юрій Петрович, який знається на подорожах, зробив зупинку у гарному облаштованому місці в лісі. І “фішкою” тут став колодязь. Усі діти змогли самостійно дістати води з нього... Та не води хотілося, а цікавим був сам процес.

З чудовим настроєм та незабутніми враженнями наша весела і щаслива компанія повернулася додому. Цю подорож об’єднали чудові діти, чудові люди й чудовий літній день.

Дякуємо за підтримку Олені Пунтус та Катерині Ігнатовій, які супроводжували дітей у подорожі. Дякую дітям і батькам. Дякуємо пані Олесі та пані Наталії за ваш час, енергію, щиру гостинність та організацію нашого дозвілля.

0102030405060708101112131415161718192021222324252627282930313233343536