Зі святом знань школярів привітали: директор гімназії В.П. Мокрякова, Новгород-Сіверський міський голова Л.М.Ткаченко, перший заступник Новгород-Сіверської районної державної адміністрації В.А.Шкарпітко, директор Новгород-Сіверського державного лісового господарства, депутат міської ради С.М.Заєць, який подарував для гімназійної бібліотеки Smart ТV.

Почесні гості, батьки, педагоги бажали гімназистам успіхів у навчанні, творчості та спорті, а одинадцятикласникам – активної життєвої позиції, стати у майбутньому професіоналами своєї справи та обов’язково здійснити власні життєві проєкти.
У кожному класі цього дня пройшли тематичні уроки, на яких діти ділилися враженнями про цікавий літній відпочинок, говорили про красу рідного краю, любов до України.

Успіхів всім у навчанні! З новим навчальним роком: творчим, змістовним і незабутнім!

1jpg23456789101112131415jpg16171819202122232425262728