Незважаючи на повітряні тривоги, відсутність світла та інші труднощі майже 70 лідерів-старшокласників та координаторів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернігівської області, серед яких - і лідерка учнівського самоврядування нашої гімназії ОЛЕКСАНДРА ГОРБОНОС, взяли участь у роботі сесії.

Обговорили питання:
?! важливості учнівського лідерського руху на Чернігівщині, підтримці його на державному та місцевому рівнях у складних умовах воєнного стану;
?! безпеки дітей та молоді під час воєнного стану: безпечне спілкування в інтернет-просторі, «тривожні валізки», поведінку під час повітряної тривоги, мінна безпека;
?! методи відновлення власних ресурсів у дітей та молоді в умовах воєнного стану;
?! проаналізували результати обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року»-2022 та привітали лідера нашої гімназії ГОРБОНОС ОЛЕКСАНДРУ (педагог-координатор ІЛЬЮЩЕНКО ОКСАНА) з отриманням Гран-Прі!!!! Сьогодні відбулося нагородження переможців.
«Все буде Україна!» - цей меседж зараз у всіх на вустах. Ми віримо в ці слова, віримо в стійкість наших українців. Впевнені, що переможемо, що розквітне наша прекрасна рідна земля й житиме у віках наш народ!