14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День Святого Валентина. Існує традиція: цього дня писати вірші, дарувати квіти й  солодощі, надсилати романтичні листівки тим, хто подобається, і, звичайно, робити добрі справи.

Напередодні свята в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка  учнівське самоврядування та учнівський рій «Сіверяни»  разом з координатором Ільющенко О.М. та бібліотекарем Коробко Н.В. організували благочинну акцію «Солодка валентинка, що рятує життя дитини», до якої долучилися учні та працівники школи. Кошти, отримані під час акції, будуть спрямовані на підтримку учениці гімназії, якій необхідне дороговартісне лікування.

Завдяки чудовій фотозоні, створеній учнями в рамках Тижня англійської мови та вихованцями групи продовженого дня,  в гімназії цього дня панувала особлива святкова атмосфера та піднесений настрій. Нехай це чудове свято наповнює нас добром, надією, любов'ю, а у серці завжди панує гармонія та радість.

IMG 89d8d1848079a96341a6253aa22c52b3 VIMG dffb6eabf3ec122c7fad3db187e457d2 V