Важливим напрямком, що впроваджується в гімназії, є робота, спрямована на профілактику булінгу.

З цією метою соціальний педагог гімназії Балабко В.А. разом з інспектором з ювенальної превенції Новгород-Сіверського районного відділу поліції Юлією Бурдою провели для здобувачів освіти 5-7 класів низку тематичних інформаційних хвилинок.

До учасників освітнього процесу доведено інформацію, як діяти у випадку виникнення конфліктних ситуацій або ознак насильства, до кого необхідно звертатися за допомогою, яку адміністративну та кримінальну відповідальність несуть підлітки за правопорушення.

Для п’ятикласників педагогом-організатором Ільющенко О.М. проведено заняття з елементами тренінгу: «Мистецтво жити без булінгу».

Лідер учнівського самоврядування Капля Ангеліна провела для дітей інтерактивну бесіду «Правила поведінки між однолітками та в класі».

З метою запобігання цього негативного явища в учнівському середовищі в коридорах школи розміщено інформаційний стенд «Стоп, булінг!», на офіційному сайті гімназії створено розділ, де розміщено матеріали щодо протидії булінгу.

0102030405060708091011