Імпровізоване Місто професій, що розгорнулося на шкільному стадіоні Новгород-Сіверської гімназії №1, запросило малечу на локації, де в пізнавально-ігровому форматі вони мали можливість дізнатися про такі професії як поліцейський, лікар, рятувальник, тренер, журналіст, хореограф, модель, майстер манікюру, кулінар, аніматор, водій, продавець, художник тощо.

Діти взяли участь іграх та вікторинах, підготовленими активними та творчими старшокласниками гімназії, познайомилися та поспілкувалися з фахівцями різних галузей, які цікаво розповідали про свої професії під час проведення майстер-класів.

У дитячому Містечку професій кожен клас отримав паспорт, завдяки якому діти на кожній локації мали можливість "влаштуватися на роботу" та попрацювати в різних професіях, отримуючи  за гарно виконану роботу ігрові "гривники" , а потім обміняти їх в імпровізованому магазині на фрукти та смаколики від шеф-кухаря їдальні ?

Літо почалося цікаво, натхненно та пізнавально! Сподіваємося, подібні профорієнтаційні ігри допоможуть учням у майбутньому правильно обрати професію, що приведе кожного до успіху та стане справою життя.

0102030405060708091011121314151617181920212223242526