Надзвичайно важливим є те, щоб в сучасному освітньому закладі учні мали можливість не тільки здобувати якісні знання, але й можливість реалізовувати свої творчі, інтелектуальні, спортивні здібності, розвивати лідерські якості, робити шкільне життя цікавим та змістовним.

З цією метою в ліцеї діє художня студія “Палітра”, хореографічна студія “Танцювальний квартал”, гурток з волейболу, гурток “STEAM”, а також працює учнівське самоврядування.

Цьогоріч завдяки ідеям вихованців художньої студії “Палітра”, який очолює талановита художниця Тетяна Канторіз, учням та педагогам вдалося реалізувати творчий проєкт щодо оновлення інтер"єру центру учнівського самоврядування.

Справжньою окрасою та візиткою нового сучасного простору стало полотно “Погляд у майбутнє України”, намальоване юними художникам міста під час участі у Всеукраїнському арт-проєкті ““Молодь in UA”.

А здійснити всі творчі задуми дітей щодо облаштування приміщення допомогли невтомні педагоги та працівники ліцею, які доклали максимум зусиль, щоб центр учнівського самоврядування став місцем натхнення, комфортним простором для проведення розвиваючих тренінгів, майстер-класів, інтелектуальних ігор, репетицій, творчих справ, проведення дозвілля. Щиро вдячні всім за чудовий спільний результат!

Попереду в учнівського активу багато планів та роботи, спрямованої на розвиток себе, рідного ліцею, міста, країни. Бажаємо мирного неба, яскравих подій, незабутніх вражень, енергії та натхнення!