З 24 по 28 листопада в гімназії відбувся тиждень учнівського самоврядування.

Напередодні Дня гімназії учні взяли участь в конкурсі дитячих творів та стінгазет про наш навчальний заклад, визнанні кращого класного куточка, підготовці до святкового концерту.

За підсумками тижня стінгазети 11-а , 10-б, 6-а, 7-б класів відзначені в номінації «Краща художня майстерність»,  творчі роботи  8-б, 5-б, 8-б класів отримали відзнаку в номінації «Цікавий творчий задум».

В конкурсі класних куточків грамотою за перше місце нагороджено

10-а клас, 2 місце – 8-В клас, 3 місце – 7-а клас.

Багато теплих слів про нашу рідну гімназію написали учні в дитячих творах на тему: «Моя гімназія – моя любов». Перше місце посіла творча робота учениці 5-а класу Пехотної П., 2 місце – учениці 5-а класу Марус М., 3 місце – учениці  8-б класу Коблевської Д.

Визначено найактивніші класи, які взяли участь у зборі макулатури. Грамоту за 1 місце отримали учні –  6-а класу, 2 місце – 7-в клас, 3 місце – 9-а клас.

На конференції лідерів учнівського самоврядування були підведені підсумки роботи Ради Старійшин та Ради Капітанів за 1 півріччя , обговорено перспективи розвитку учнівського самоврядування.

Бажаємо всім мешканцям Острова Скарбів  нових успіхів та творчих здобутків!