Сьогодні учні 7-А класу на чолі з класним керівником Умняшкіною Н.Г. провели виховну годину "Іван Богун – визначний козацький полковник України", приурочену 357-й річниці загибелі славного лицаря.

На захід було запрошено завідувачку краєзнавчим відділом історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" Ніну Петрівну Авдієнко, яка розповіла про часи Хмельниччини, ознайомила дітей зі сторінками життя хороброго воїна та досвідченого полководця Івана Богуна – легендарного героя, який усе своє життя віддано служив рідній землі, підтримуючи ідею незалежності Української держави.

Також семикласники з цікавістю ознайомилися з презентацією та переглянули епізоди з наукових фільмів про Івана Богуна.

01020304