Сьогодні в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка за ініціативи козацького рою "Сіверяни" відбулася тематична лінійка, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні.

Зважаючи на карантинні вимоги, кожен класний колектив утворив свій символічний живий ланцюг єдності. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять патріотів, які загинули на Майдані Незалежності, відстоюючи право народу жити в європейській демократичній державі.

У виконанні лідерів учнівського самоврядування звучали вірші про Героїв Небесної Сотні, з хвилюванням згадувалися буремні події 2014 року. На знак єднання всіх українців учні в кожному класі спільно виконали Державний Гімн України.

Герої дійсно не вмирають. Вічна пам’ять нашим українським патріотам, які віддали найдорожче – своє життя – за право жити у вільній країні!!! Слава Україні! Героям Слава!

01020304050607080910