З нагоди Всесвітнього дня поезії та відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, з метою популяризації мистецтва художнього слова, для вшанування пам’яті видатної української поетеси та громадської діячки, популяризації її творчості Новгород-Сіверським відділом освіти, молоді та спорту було проведено конкурс декламаторів «Я в серці маю те, що не вмирає».

У номінації «Ораторське мистецтво» одинадцятикласниця Кравченко Марина (учитель Костенко Л.О.) здобула перемогу, а В’язовик Ангеліна, учениця 5-Б класу (учитель Лисенко Л.В.) та Сидоренко Поліна, учениця 7-Б класу (учитель Лисенко Л.В.) посіли ІІІ місце.

Вітаємо!!!