ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика серед учнівської та студентської молоді цьогоріч відбувся в дистанційному форматі.

Для участі в марафоні зареєструвалося понад 40 тисяч учнів та студентів. До виконання завдань першого етапу марафону долучилися 25 670 конкурсантів. Усі чотири етапи подолали 11 555 знавців рідної мови, серед яких 15 наших гімназистів.

Пишаємося тим, що учень 10-А класу Кривенок Владислав став найкращим у своїй віковій категорії та здобув Диплом І ступеня.

Вітаємо Владислава та його наставницю, вчителя української мови та літератури Костенко Ларису Олександрівну, з високим результатом й бажаємо натхнення, успіху, сил та терпіння!

Хай з легкістю вдається підкорювати нові вершини!