«Смітити не можна переробляти» – це назва навчального проєкту №4 з природознавства, над яким працювали учні 5-х класів Новгород-Сіверської гімназії №1

Мета проєкту: навчитися перетворювати вже використані речі, заощаджувати кошти, запобігати забрудненню навколишнього середовища.

Під час виконання проєкту у школярів формується ініціативність, екологічна грамотність. Їхні вміння доповнюються і поглиблюються.

Гарні роботи презентували учні: Гавяк І., Корнійчук А., Короткий В., Курганський Д., Макаров Д., Макаренко К., Населевець С., Северинко А., Шарпило Д. (5-А клас); Русів І., Лавицька М., Гусак В.(5-Б); Дуда І., Рамусь В., Сич А., Степаненко В., Шилова О. (5-В) та інші.

Через проект з навчального предмета «Природознавство» реалізуються наскрізні лінії компетентностей «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров`я та безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність».

Робота над навчальним проєктом – практика особистісно орієнтованого навчання в процесі конкретної праці дитини, на основі її вибору з урахуванням її інтересів.

Під час STEM-уроків у центрі уваги знаходиться не вчитель, а практичне завдання, яке потрібно вирішити.

Так учні вчаться вирішувати практичні завдання шляхом проєктної діяльності.

01020304

060708091011121314151617181920212223