До Міжнародного дня захисту дітей команда учнів 7-А класу "Skeletons” разом із класним керівником Наталією Геннадіївною Умняшкіною взяла участь у піратському квесті, організованому ГО «Новгород Щит». У міському парку на «Галявині казок» учасники-пірати завзято змагалися в конкурсах та естафетах, намагаючись отримати в фіналі квесту головну нагороду – «Кубок Дракона».

Командний дух, спритність, енергія та креатив допомогли нашій гімназійній команді успішно виконати всі завдання й вибороти ПЕРШЕ місце!!!

Дякуємо організаторам за цікаве літнє дозвілля, море незабутніх емоцій, круту запальну гру на згуртування та багато смаколиків!

0102030607080910111214151617181920