Книги відіграють надважливу роль у житті кожної людини, адже вони вчать творчо мислити, роблять наш світогляд ширшим.

Днями фонд шкільної бібліотеки Новгород-Сіверської гімназії №1 поповнився новою літературою. Майже три десятки книг подарував школярам депутат обласної ради Сергієнко Сергій Федорович. Тут і твори українських та зарубіжних класиків, і казки сучасної літератури, багато книжок-цікавинок для читачів широкого кола та різних уподобань.

Колектив гімназії висловлює Сергію Федоровичу найщиріші слова вдячності за такий цінний подарунок, завдяки якому діти збагачуватимуть своє уявлення про світ поповнюватимуть словниковий запас, розвиватимуть фантазію, матимуть можливість цікаво та змістовно проводити дозвілля.