Учора в нашій гімназії відбулася чудова подія: саджання молодого яблуневого саду!

Керівник Новгород-Сіверського лісового господарства, депутат міської ради С. М. Заєць виявив ініціативу і надав саджанці трьох десятків яблунь різних сортів, які були висаджені дітьми разом зі своїми батьками та працівниками школи під наглядом досвідчених лісівників.

Щиро дякуємо Сергію Михайловичу за організовану чудову доброчинну справу, здійснену в рамках всеукраїнської акції «Створюймо ліси разом», а також постійну опіку та уважне ставлення до потреб нашого освітнього закладу.
З нетерпінням чекатимемо весну, щоб насолодитися квітучими молодими яблуньками на шкільному подвір'ї! Хай деревця ростуть та радують нас своїми солодкими соковитими плодами!
13 n57 n9 n10 n13 22 n23 n
25 n26 n2728 n