Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день підтримки людей, що живуть з ВІЛ.
У всіх регіонах світу проводяться інформаційні заходи, безліч людей одягають червону стрічку - міжнародний символ обізнаності, підтримки і солідарності з людьми, що живуть з ВІЛ.

Разом з лікарем кабінету «Довіра» Андрієм Недашківським провели спільний інформаційний захід для учнів 10 класу. Підлітки отримали інформацію про шляхи передачі, групи ризику, стан справ у нашій місцевості, а головне, про те, що сьогодні є результативна і якісна терапія, швидка і конфіденційна діагностика, постійна підтримка і консультування для ВІЧ- позитивних людей.

Учителі гімназії також одягли червону стрічку на знак підтримки, інформували дітей про цей символ та про вірус імунодефіциту людини.

Захід проведено в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

1 n2 3 4 n5 n6 n