День протидії ВІЛ – це можливість дізнатися про факти щодо поширення ВІЛ-інфекції
,а також це ще одна нагода привернути увагу до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасного виявлення цього захворювання.

Традиційним символом цього дня є Червона стрічка, яку вигадав художник Франк Мур. У 1991 році цей символ використали вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу.

Днями вчителем біології та основ здоров"я Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка Ковальчук Л.М. для учнів 8 класу проведено тренінг «ВІЛ/СНІД – загроза людству».

У ході тематичного спілкування діти отримали нові знання про проблему ВІЛ/СНІД, визначили правила безпечної поведінки, підвищили рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні, зрозуміли, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.

1 n2 n3 n4 n56 n7 n