«Мрій! І крок за кроком невпинно йди до своєї мети!
Сьогодні твої мрії можуть здаватися нездійсненними. Але життя цікаве й сповнене різними подіями і можливостями. Тож одного дня ти можеш прокинутися всесвітньо відомим письменником, винахідником, знаним ІТ-фахівцем тощо. Проте пам»ятай: для здійснення мрій треба докласти зусиль, треба багато навчатися, бути доброчесним і самостійним!»

Такими мотивуючими словами розпочиналися «Магічні уроки доброчесності», що відбулися в рамках тематичного Тижня академічної доброчесності в Новгород-Сіверській гімназії №1. Учні обговорили принципи доброчесності в освіті, визначали негативні сторони таких понять як «плагіат», «фальсифікація», «фабрикація», «обман», «корупція» тощо.

Під час діалогу учні разом із педагогами розглядали приклади життєвих ситуацій щодо поваги до результатів чужої інтелектуальної праці, наголошували на особисту відповідальність та необхідність дотримання кожною людиною цінностей академічної доброчесності під час навчання та в професійній діяльності.

12jpg3456 n789101112131415