Скільки бібліотек у у світі та в Україні? Яке місто вважається книжковою столицею? Скільки книжок зберігається в найбільшій бібліотеці світу?
На такі та інші пізнавальні питання успішно відповіли учні 2-Б класу Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, які взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі до Всеукраїнського дня бібліотек “Не сподівайтеся позбутися книжок”.

Щиро вітаємо вихованців Ірини Лавицької, які здобули призові місця:

- диплом І ступеня отримали Литвинова Олександра, Міщенко Матвій
- Картак Даниїл, Посохова Єлизавета, Кривенок Макар отримали диплом ІІ ступеня
- Сертифікат про участь отримав: Чешенок Нікіта.

Діти охоче взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі, аби не лише перевірити себе, а й розширити кругозір та переконатися в тому, що бібліотека - не просто місце, де зберігають книжки. Це простір, де на нас завжди чекають тисячі захопливих історій, тепла атмосфера та багато нової інформації.