Приємною подією в Новгород-Сіверський гімназії 1 ім. Б.Майстренка стало відкриття сучасної медіатеки.
Реалізували творчий проєкт щодо створення цікавого дизайну приміщення бібліотечного освітнього простору взялися учні гімназії, вихованці художньої студії «Палітра»
:
- Кром Вікторія
- Проклов Андрій
- Костир Нікіта
- Пинчук Любов
- Гусак Анастасія
- Макоїд Анастасія
- Нішейко Ніка
- Ворожбит Марина
- Силенок Дар»я
- Корж Аліна
- Барботько Анна
- Сивоконь Вероніка
- Щербак Дарина
- Голован Іван

Під творчою координацією педагогині Тетяни Канторіз учнівська молодь за допомогою фарб створила на стіні справжнє бібліотечне містечко: видовищне, яскраве, загадково-фантастичне.
Дякуємо нашій талановитій молоді та її творчому керівнику за креатив, ініціативність та багатотижневу клопітку працю, результат якої захоплює та дарує безліч прекрасних емоцій!!!

Ми вдячні також за підтримку коштами під час створенння юними художниками нового освітнього простіру випускнику нашої школи Будаєву Петру Володимировичу та депутату Новгород-Сіверської міської ради Сергію Михайловичу Зайцю,який сприяв у придбанні нових меблів, Smart TV.

Відтепер бібліотека в школі - це не тільки фонд книг та читальна зала, це:
- це освітній простір, що надихає на навчання і творчість!!!
- медіацентр, де можна переглянути навчальні презентації та відео, екранізацію художніх творів!!!
- відкритий, публічний простір для зустрічей з друзями, майстер-класів, відпочинку, спілкування!!!

Наталія Коробко, завідувачка бібліотекою: «Чекаємо всіх- всіх- всіх учнів та педагогів у оновленій сучасній бібліотеці на першому поверсі гімназії, де кожен знайде цікаву книгу для успішного навчання та надихаючого дозвілля!»

23 n4 n5 n6 n7n89 n10n