Навчити помічати красу довкілля, гармонійно співіснувати з природою та раціонально використовувати її багатства - пріоритетні завдання екологічного виховання маленьких школярів.

У рамках участі у Всеукраїнському конкурсі «Клімат для наших дітей» від ВГО "Жива планета" вчителем початкових класів Лавицькою І.К. в 2-Б класі протягом тижня проводилися онлайн-заняття на тему " Чому відбуваються зміни клімату?"
Школярі в ігровій, дослідницькій та творчій формі вчилися встановлювати взаємозв'язки між способами життєдіяльності людини й станом навколишнього середовища, висловлювали власну позицію щодо проблеми забруднення довкілля, говорили про цінність природи.

1 n2 n3 n4 n5 n6n7n8n9n10 n