«Слава, примножена справами»: підсумки конкурсу «РОЗУМфест» до 295-ї річниці з дня народження гетьмана України Кирила Розумовського.
З 10 січня по 10 березня 2023 року відбувся 7-ий творчий конкурс «РОЗУМфест» серед талановитої молоді України віком від 6 до 18 років.

Учні п"ятого класу Новгород-Сіверського ліцею №1 Лукаш Іван, Лазаренко Денис, Пархоменко Карина, Шишкова Надія, Лакоза Софія, Хворост Олександра, Шкільова Варвара, Нагрибецька Єва, Марків Ангеліна нагороджені дипломами, а за кращі роботи діти отримали подарункові сертифікати, які дарують можливість здійснити безкоштовну екскурсію в Національний заповідник "Гетьманська столиця" (Батурин).

Основна мета фесту - через власну творчість усвідомити історичні події та персоналії, невід'ємність української історії з історією Європи.

Конкурс об’єднав 100 юних талантів Чернігівської, Сумської, Київської, Полтавської, Дніпропетровської областей, які вразили різноманітністю жанрів та технік: малюнок, вишивка, гратаж, витинанка, токарна обробка деревини, аплікація з текстильних матеріалів, пластиліновий живопис, петриківський розпис, стінг-арт, розпис по тканині, есе, роздуми, лірика тощо.

Вітаємо учнів нашого ліцею та асистента вчителя Хлус О.В. з творчим успіхом!

зображення viber 2023 03 23 19 51 54 278