З 01.02.2023 по 15.03.2023 року в м.Київ відбулася VII Всеукраїнська онлайн виставка– конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні! - 2023», спрямована на пошук та підтримку обдарованих учнів та молоді, презентація їх творчості.

Учні 5 класу Новгород-Сіверського ліцею №1 ТУЖИК КСЕНІЯ, МАРКІВ АНГЕЛІНА, НАГРИБЕЦЬКА ЄВА та ЛАКОЗА СОФІЯ стали переможцями в номінації “Художньо-естетичний напрямок” та отримали від організаторів виставки-конкурсу Грамоти.

За сумлінну підготовку переможців конкурсу асистента вчителя ХЛУС ОЛЕНУ ВАСИЛІВНУ нагороджено Подякою.
Вітаємо наших талановитих учнів та їх ініціативного педагога! Висловлюємо щиру подяку батькам за співпрацю та підтримку творчості дітей, наших маленьких ліцеїстів.