У Новгород-Сіверському ліцеї №1 рятувальниками Новгород-Сіверського відділу ГУ ДСНС України в Чернігівській області Вадимом Могильним та Галиною Бунак , педагогом-організатором Оксаною Ільющенко проведено профілактичний захід, у ході якого обговорювали із здобувачами освіти алгоритм дій на випадок виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів, вивчали на макетах види мін та гранат, говорили про їх небезпечну дію.

Важливими навичками для кожної людини в сучасних реаліях є вміння надати постраждалому домедичну допомогу. Як правильно накладати турнікет/жгут при пораненні навчала учнів медичний працівник КНП "Новгород-Сіверський центр ПМСД" Олеся Малей.

Для закріплення набутих знань з питань мінної безпеки соціальний педагог ліцею Анна Лисенко залучила дітей до тематичної вікторини.