Рятувальниками Новгород-Сіверського відділу ГУ ДСНС України в Чернігівській області Вадимом Могильним та Галиною Бунак продовжено цикл профілактичних заходів з мінної безпеки в Новгород-Сіверському ліцеї №1.

Під час зустрічі учні разом з професіоналами обговорювали, які існують вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають, які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас.

Педагог ліцею Анна Лисенко під час інтерактиву залучила дітей до тематичної вікторини  з питань мінної безпеки.

У ході просвітницької роботи медичним працівником КНП "Новгород-Сіверський центр ПМСД" Олесею Малей  проведено навчання здобувачів освіти деяким навичкам надання домедичної допомоги.

Також практичним психологом  Тетяною Могильною надано рекомендації стосовно того, як поводити себе в надзвичайних ситуаціях, як пололати стрес, який відчуваємо в умовах війни.