Сьогодні правоохоронці нашої громади та соціальний педагог Новгород-Сіверського ліцею №1 в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ігровій формі розповіли п”ятикласникам про обов’язкове дотримання Правил дорожнього руху та заходи особистої безпеки під час літніх канікул.

Правоохоронці в ході розмови звернули увагу хлопчиків та дівчаток на те, як потрібно правильно переходити проїзну частину дороги, нагадали про необхідність світловідбиваючих елементів у темну пору доби, продемонстрували дітям основні знаки дорожнього руху.

Після профілактичної бесіди школярі змогли приміряти спеціальне поліцейське спорядження, посидіти за кермом спецавтомобіля і, звичайно, зробити фото на пам’ять.