Сьогодні в Новгород-Сіверському ліцеї №1 відбулася підсумкова конференція лідерів учнівського самоврядування  "Молодь in UA".

Учасники конференції обговорили питання важливості формування соціальної активності сучасної молоді, внесли пропозиції щодо реалізації інтелектуальних, творчих, спортивних проєктів.

Також лідери внесли зміни в Статут, визначили зміст, методи та форми роботи шкільного самоврядування: Міністерства освіти, Міністерства культури та відпочинку, Міністерства спорту та здоров'я, Міністерства Барвінчат, Міністерства екології та праці, Міністерства патріотизму та милосердя, Міністерства дисципліни та порядку, Міністерства інформації в 2023-2024 навчальному році.

Координатор роботи учнівського самоврядування О.М.Ільющенко подякували учням за активну участь в освітніх проєктах, побажала лідерам у подальшій роботі успіхів, наполегливості, завзяття та натхнення.

зображення viber 2023 05 23 18 26 54 418