Навіть під час літніх канікул діти продовжують здобувати нові знання, розвивати свої здібності, проявляти пізнавальну активність.

Цьогоріч у липні учнівська молодь залюбки взяла участь в обласній туристсько-краєзнавчій вікторині «Країна моя – Україна»
, проведеній в online-режимі Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді. Свої відповіді на запитання вікторини надіслали 169 учасників із закладів загальної середньої та позашкільної освіти 27 територіальних громад Чернігівщини.

Щиро вітаємо з перемогою в конкурсі КІРІЄНКО МИРОСЛАВУ, здобувачку освіти 8-В класу Новгород-Сіверського ліцею №1 Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (вчитель - Ковальчук Людмила Михайлівна)!
Пишаємось чудовим результатом конкурсного випробування! Наші учні - наша гордість, надія, майбутнє!

01V2V