З 30 липня по 05 серпня діти з прикордонних громад Новгород-Сіверського району відвідали літній табір у латвійському Центрі розвитку "Евеле". Серед них і здобувачі освіти Новгород-Сіверського ліцею №1.

Протягом тижня наші учні мали можливість подорожувати містами Латвії. Діти відвідали Евеле, Ригу та інші міста країни. Під час зустрічі з послом України в Латвійській Республіці молодь дізналася про підтримку та допомогу, яку надає Латвія Україні з перших днів війни, там тримала від волонтерів пам"ятні подарунки.

Найбільше юним туристам запам"ятався карнавал, присвячений Дню міста Руїени, під час проведення якого новгородсіверці мали можливість представити рідну країну.

Поїздка стала можливою завдяки сприянню молодіжної організації "Ligzda" та підтримці посольства України в Латвійській республіці.