У рамках уроку основ здоров"я сьогодні учні 6-Г класу ліцею №1 разом з класним керівником Могильною Т.А., вчителем Чмигальовою А.С. та асистентом вчителя Хлус О.В. завітали на екскурсію до Новгород-Сіверського районного відділу ДСНС.
Мета візиту - ознайомлення дітей правилами безпеки життєдіяльності.
Рятувальники провели цікаву та пізнавальну екскурсію, під час якої діти змогли відчути себе справжніми пожежними-рятувальниками, приміряючи одяг та бойове спорядження вогнеборців, тримаючи в руках справжнє рятувальне оснащення, сидячи за кермом службових авто.

Співробітники ДСНС розповіли юним слухачам про завдання пожежно-рятувального підрозділу під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій, а також про можливості пожежного автомобіля й призначення аварійно-рятувального обладнання.

Тематичні заходи з вогнеборцями сприяють кращому засвоєнню учнями протипожежних правил та правил з мінної безпеки, які є надзвичайно актуальними під час війни.