До Дня працівників освіти в актовій залі ліцею відбулася святкова церемонія “ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР - 2023”, під час якої лунали щирі слова поваги та вдячності до кожного працівника ліцею.

За складну, але таку важливу вчительську працю, невтомний творчий пошук, професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність і сердечне тепло, яке педагоги дарують дітям, майбутні випускники освітнього закладу подарували своїм вчителям вірші та слова подяки, виконали чудову пісню, а також продемонстрували знятий до свята жартівливий фільм “Інтерв”ю з вчителем”.

Святкового настрою всім присутнім додали також вихованці хореогафічної студії “Танцювальний квартал”, виконавши на святковій сцені запальні хореографічні композиції.

Напередодні свята шкільні коридори  замайоріли дитячими стінгазетами, приготовленими кожним класом з нагоди свята, а вайбер весь день надсилав педагогам від учнів, батьків, випускників, колег  святкові листівки  зі словами вітань та найкращих побажань.

0245jpg