30 листопада - Всесвітній день домашніх тварин, мета якого - викликати у серцях людей почуття турботи, доброти та співчуття по відношенню до тварини.Наші п”ятикласники разом з класним керівником Чмигальовою А.С. вирішили придбати продукти харчування та передати місцевій волонтерці пані Анжелі, яка дбає про залишених без догляду тварин.
Анжела Юрась: “Доброго вечора, люба групо! Хочу розповісти вам про сьогоднішній день. Сьогодні на роботу до мене прийшли дітки з ліцею №1. Діти принесли каші для безхатніх тварин, м'ясне вони доручили купити мені, саме те, чим я годую тваринок. Звісно ж, все оплатили. Взагалі це для мене було несподівано і приємно, дітки відкриті й привітні. Всі слухали мою розповідь про тварин, ніхто не відволікався, питали, дякували. Взагалі я отримала купу емоцій. Це так мотивує! Кожного разу, коли я стомлююсь і замислююсь, чи варто цим займатись, обов'язково з'являється хтось, хто доводить мені, що варто. Дуже дякую вам, милі! Сподіваюсь, що й у вас ця зустріч залишить якусь іскорку любові до братів наших менших. Та що там іскорку, вона вже у вас є, завдяки вашим батькам і вчителям. НАЙКРАЩІ! До речі, такі класні лапки у всіх намальовані, я зацінила))”.

photo 5427394209264030604 yphoto 5427394209264030606 y