Минулого тижня наші п'ятикласники долучилася до Всеукраїнського дня добрих справ «Щедрий вівторок», спрямованого на формування культури добрих справ серед дітей і підлітків.
Під час Уроку доброти учні разом з класним керівником Чмигальовою А.С. міркували, в чому полягає суть понять «благодійність», “волонтерство”, розповідали історії з життя про свої добрі вчинки, обговорювали, чому благодійність важлива, ділилися ідеями, як можна втілити добрі справи в житті класу, школи, міста.

Маленьким, але таким важливим кроком до добра, людяності стала допомога п”ятикласниками самотній літній місцевій мешканці в прибиранні снігу на подвір”ї , а також придбання для літньої людини набору продуктів. Подібні конкретні добрі справи формують в учнях моральні цінності, які залишаються з ними на все життя.