Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі й діти. Одне з найулюбленіших – День Святого Миколая.
Напередодні свята учні 10-х класів разом з педагогом-організатором Ільющенко О.М. підготували для наймолодших учнів Новгород-Сіверського ліцею №1 цікаве театралізоване дійство, сповнене атмосферою казки та добра, а святий Миколай пригостив дітей солодощами.

Щиро дякуємо батькам та класоводам за підтримку. Приємним сюрпризом став також творчий дарунок від Мастипан Людмили Василівни та Яковенко Світлани Вікторівни, який подарував дітлахам безліч захоплюючих вражень.

Бажаємо всім миру, втримки, здоров'я і гармонії, родинного добробуту та віри в добро!

010203040506070891011