Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку і, звичайно, душевна насолода. І хоча сучасних дітей усе більше поглинає інтернет та гаджети, ми, дорослі, маємо ще зі шкільного віку виховувати в дітей любов до книги, розвивати художній смак.

У рамках Національного тижня читання учні 2-А класу Новгород-Сіверського ліцею №1 разом із класним керівником Десятник В. М. відвідали дитячий відділ міської бібліотеки.
Дітлахів зустріли бібліотекарі Цурган С.М. та Яновська В.М., які познайомили школярів із правилами користування та поводження з книгою, тематичними полицями дитячого фонду, провели цікаву вікторину. Особливе захоплення в дітей викликали книги про морських жителів, світ динозаврів, комікси, енциклопедії та дитячі журнали.

Усім учням сподобалась екскурсія, про що свідчили їх посмішки та радісні оченята. Діти подякували бібліотекарям за цікаву захоплюючу екскурсію та за подарунки - закладинки для книжок.

Наприкінці екскурсії малеча побувала в резиденції Святого Миколая)