Напередодні Нового року для учнів 1-5 класів Новгород-Сіверського ліцею №1 відбулося фольклорне дійство “Україна колядує”.

На свято до дітлахів завітала красуня Зима, яка познайомила їх з традиціями святкування Дня Чудотворця Миколая, Різдва, Маланки, Василя.

Діти співали українські колядки, щедрівки, танцювали; затамувавши подих, переглядали театралізовані постановки у виконанні талановитих акторів-старшокласників ліцею: Горбонос Олександри, Яновської Поліни, Сильченко Уляни,Прокопенко Вікторії, Високой Христини, Вернигора Данила, Дзигульського Володимира, Мельник Дарини, Цуран Дарини, Ігнатікова Влада (творчий керівник - Ільющенко О.М.)

Дякуємо за чудовий святковий настрій талановитим учасницям хореографічної студії “Танцювальний квартал” (керівник Шкалаберда Ю.А.), які подарували глядачам чудовий танок.

Хай Новий рік принесе Україні мирне небо, щасливе дитинство нашим дітям, радість і добробут кожній родині!

123456789101112131414а1515а1617181922