Коли світ на межі змін, дуже важливо, щоб ми були чутливі до власного психічного здоров’я і здоров»я оточуючих.
З метою підвищення обізнаності освітян щодо ролі школи в підтримці психологічного здоров»я дітей і молоді були проведені каскадні тренінги для освітян громади у межах проєкту гуманітарного реагування «Психологічне та соціально-емоційне навчання для українських шкіл» за підтримки FCA - Finn Church Aid Foundation та команди громадської організації GoGlobal.

Разом з тренерами Тетяною Могильною і Світланою Сігутою педагоги опрацювали теорію і практики роботи з травмою, реакції дітей на втрату, алгоритми побудови діалогу з ненасильницьким спілкуванням, розвиток резильєнтності на уроках, принципи надання першої психологічної допомоги тощо.

Активність і вмотивованість педагогів, об'єднаних спільними викликами, сприяє ефективній реалізації Концепції школи, чутливої до психічного здоров'я в кожному навчальному закладі.