21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови викладачами Горлівського інституту іноземних мов (м.Дніпро) було проведено історико-філологічну онлайн-гру для учнів 9-11 класів ЗЗСО «За сімома печатями-6». У змаганні взяли участь понад 1500 школярів із різних куточків нашої країни.

Новгород-Сіверщину представляли учні 11 –А класу нашого ліцею.

Асєєва Альона, Власенко Меланія, Горбонос Олександра, Доброленська Єлизавета та Синяк Віталій (учитель Костенко Лариса Олександрівна) долучилися до онлайн-гри, у ході якої продемонстрували знання з рідної мови, української та зарубіжної літератур, історії України тощо. Учні потрапили до лідерів змагання, посівши перші місця.

Вітаємо ліцеїстів та їх наставницю, бажаємо нових висот в освітніх проєктах!