Учні Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь у  Міжнародному дистанційному конкурсі з української мови та літератури ”Брейн Ринг 2023 - Осіння сесія”.

Змагаючись, усі учасники мали змогу проявити себе та показати свій рівень знань, підвищити впевненість у собі та отримати заслужене визнання за свої досягнення.

За підсумками конкурсу учень 6-Г класу Лукаш Іван здобув Диплом ІІІ ступеня; Білик Даніл - отримав Грамоту за участь (вчитель - Олексієнко Олена Василівна).

Дякуємо за активність учням та їх педагогу! Бажаємо плідного навчання, впевнено йти до нових перемог в олімпіадах та конкурсах!

Усіх учнів закликаємо не зволікати й пробувати свої сили у різноманітних освітніх конкурсах, адже навчатися та змагатися - завжди цікаво і захоплююче!