26 березня педагогом-організатором Ільющенко О.М. та Заслуженим працівником фізичної культури і спорту України Балабко В.А. у Новгород-Сіверському ліцеї №1 проведено брейн-ринг «Ігри, що підкорили світ».

Подорожувати сторінками олімпізму завітали команди учнів 10, 11 класів. Старшокласники продемонстрували свою цікавість до спорту та знання з історії Олімпійських ігор, феноменальних фактів, спортивних рекордів та звершень, переглянули відео про історію олімпійського руху. Відео-запитання для капітанів команд озвучила провідна спортсменка міста, багаторазова медалістка чемпіонатів України з боксу, чемпіонка Всесвітніх літніх ігор для школярів з боксу в Ріо-де-Жанейро Анастасія ОЛЕКСІЄНКО.

Учасники обох команд нагороджені медалями і дипломами, а найактивніші учні заходу одержали подарунки та сувеніри від Національного Олімпійського комітету України.

123567 18910jpg12