Сьогодні педагоги Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь у засіданні методичного об”єднання освітян на тему: "Штучний інтелект і освіта", проведеного спеціалістом вищої категорії, вчителем-методистом Совою Л.В.

Уміння працювати зі штучним інтелектом — це навичка майбутнього. Наші діти повинні ще зі школи йти в ногу з інноваціями. Щоб навчити школярів працювати зі штучним інтелектом, вчитель має бути обізнаним щодо можливостей ШІ.

Під час методичного навчання педагоги ознайомилися з переліком інструментів, корисних для вчителів та учнів. Тестували різні застосунки для створення конспектів уроків, інтерактивних завдань та дидактичних матеріалів, обмінялися досвідом і кращими практиками, а також розробити рекомендації щодо вдосконалення навчально-виховного процесу.

зображення viber 2024 08 21 22 51 50 505