Цьогоріч 24 серпня ми відзначаємо 33-річницю Незалежності України - день, коли мрія про самостійність стала реальністю. Це день, коли ми стали вільними людьми у вільній державі.

З нагоди свята учні 8-А класу разом з класним керівником Шморгун Н.Л. взяли участь у патріотичній годині до Дня Незалежності України "Вільна. Єдина. Нескорена", під час якої працівники музею розповіли дітям про шлях нашої країни до Незалежності.

За ці роки ми пройшли крізь випробування, але не зламалися. Ми показали світові силу духу, незламний характер та любов до своєї землі. Ми боремось за свободу, за мир, за майбутнє для наших дітей.

Нехай ця дата нагадує нам про:

* Важливість єдності - ми сильні, коли ми разом.
* Незламний дух - наша віра в перемогу незгасима.
* Любов до України - наша земля - це наш дім, наш заповіт.