1 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України. Також цього дня українці святкують День українського козацтва.

З нагоди свята для учнів ліцею класними керівниками проведено тематичні класні години. Також за ініціативи учасників дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») школярі взяли участь у благодійній акції: намалювали малюнки, виготовили обереги, спекли домашній хліб, придбали смаколики, які передали нашим захисникам. Дякуємо наймолодшим школярикам за їх ініціативність, активність та творчість.

Нехай Пресвята Богородиця додасть нам віри в  Перемогу, захистить наші родини від лиха, підтримає та надихає наших оборонців, збереже їм здоров”я та життя!