Книга – це один із головних засобів навчання, розвитку і, звичайно, душевна насолода. І хоча сучасних дітей усе більше поглинає інтернет та гаджети, ми, дорослі, маємо з молодшого шкільного віку виховувати у дітей любов до книги, розвивати художній смак.

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек бібліотекарка ліцею Жаворонкіна В.О. провела для учнів 4-Б класу бібліотечний урок «Книги – мости через час та простір».

Мета виховного заходу - розширити знання учнів про бібліотеку, популяризувати читання, розвивати комунікативні здібності, пропагувати книгу як джерело знань, сприяти духовному збагаченню особистості кожної дитини.

зображення viber 2024 10 08 13 15 04 144