27 жовтня - День української писемності та мови, день уславлення Преподобного Нестора Літописця.

З нагоди свята учні 4-Б класу взяли участь у виховному західі "Мова наша - калинова", проведеного  з класоводом Лавицькою І.К.

Діти дізналися багато цікавих фактів про українську мову, познайомилися з історією свята. Із задоволенням учні змагалися у конкурсах: "Знавці фразеологізмів", "Відгадай шаради" та "Розшифруй ребус". Проявили свою ерудованість під час цікавої вікторини "Я люблю рідну мову".  Із захопленням виготовили власними руками тематичні аплікації.

Треба пам'ятати, що рідна мова дається народові Богом! Тому шануймо, плекаймо, любімо, оберігаймо нашу неповторну українську мову.