Святкова програма присвячена Міжнародному жіночому Дню - 8 Березня

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові. В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на Землі. 8 Березня - одне з найкращих і найсвітліших свят, яке присвячене найдорожчим людям на світі - мамам, сестрам, бабусям.

Тож напередодні свята, 7 березня, учні нашої гімназії влаштували концерт на честь цього прекрасного дня.

Учні 5 класів привітали весь жіночий колектив гімназії та запрошених на свято своїх матерів, бабусь з 8 Березням. (Класні керівники Іванова І.М., Ковальчук Л.М., вчитель хореографії Шкалаберда Ю.А., педагог-організатор Ільющенко О.М.). Діти дарували вчителям та батькам пісенні та танцювальні виступи. Аудиторія концерту — учні, вчителі, батьки — отримала море позитивних емоцій напередодні 8 Березня і поринула в атмосферу справжнього свята. Сповнені гордості за своїх вихованців, вчителі та батьки були вдячними глядачами на святі.

Пісня у виконанні учнів 5 класу "Пісня про матусю"

Привітання мамам від учнів 5 класів

Танцювальний гурток гімназії №1 зі святковими вітаннями для наших дівчат