Виховна година "Жінки у драмі життя Тараса Шевченка".

6 березня 2014 року в рамках Тижня української мови та літератури відбулася виховна година "Жінки у драмі життя Тараса Шевченка". Учні 9-А класу разом із класним керівником Купчик М.М. зібрали охочих послухати про особисте життя Тараса Шевченка, його мрію створити сім’ю.

Ведучі Поливода Владислав та Шпанюк Анастасія говорили про те, що Тарас Шевченко, маючи унікальний талант, гострий розум, товариську вдачу, привабливу зовнішність, дуже часто закохувався. Проте створити сім’ю, продовжити свій родовід у наступних поколіннях йому не судилося.

Яна Бубенець розповіла про перше, ще юнацьке кохання поета до дівчини Оксани Коваленко. Осипець О., Горбач А., Дупеха М., Хворост Є., Пискун М., Горбач А., Євлан М. говорили про Ядвігу Гусиковську, німкеню Машу, Амалію Клоберг, Ганну Закревську, Варвару Рєпніну, Феодосію Кошиць, татарку Забаржаду, Агату Ускову, Катерину Піунову, Марію Максимович, Харитину Довгополенко, Ликеру Полусмак, у яких закохувався Тарас Шевченко, але з жодною так і не одружився.

Вірші Кобзаря, присвячені коханим жінкам, читали Коробко К., Бунак С., Контаріз О., Честнійша В. Послухали усі присутні і пісні на слова Т. Шевченка "Туман, туман долиною" та "Доля".

А наостанок прийшли до висновку, що в особистому житті Тарас Шевченко був глибоко нещасний. Пекуча мрія про дружину, дітей, родинне щастя залишилася для нього маревом.

Вкладення:
ФайлРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (Жінки у драмі життя Тараса Шевченка.ppt)Жінки у драмі життя Тараса Шевченка.ppt4261 Кб2015-10-30 10:04