29 квітня 2015 року відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню танцю. Юні артисти показали чудові хореографічні композиції, які дуже сподобались всім глядачам.

Кожний танець, звичайно, потребує нових концертних костюмів. Завдяки О.М Плахуті, мами однієї з вихованок студії, яка допомагає у пошитті костюмів,  діти можуть створювати в танцях нові образи, чарувати нас красою. В цьому році з метою придбання тканин на костюми нашу танцювальну студію підтримав благодійний Фонд «Слов'янський», приватний підприємець Т. Могилевець, випускники  гімназії Д.Половець, О.Пархоменко, О.Рощина, батьки, учні, педагоги.